Pracuj w PAG

PAG​ to miejsce łączące ludzi z pasją i wizją, ekspertów w swoich dziedzinach. Zajmujemy się integracją systemów teletechnicznych i informatycznych. Dostarczamy usługi instalacyjne dla branży telekomunikacyjnej i elektrycznej. Jesteśmy zespołem ludzi tworzących nowe produkty, nowe rozwiązania i wykorzystujących nowe technologie, których nasi partnerzy potrzebują. Firmą, która otacza opieką – świadczy serwis i wsparcie. Od momentu naszego powstania w 1999 roku przekonaliśmy wielu, że z nami warto być razem.

Partnerzy są różni i ich potrzeby są różne. Kolej, wojsko, policja, przemysł – patrzymy w ich przyszłość i widzimy wspólny cel – dostarczyć rozwiązania, które zapewnią im sukces. W roku 2020 zwiększamy tempo rozwoju.

Poszukujemy ludzi takich jak Ty – czyli z zacięciem i zamiłowaniem. Sprawdź siebie, sprawdź nas, zobacz na co jesteśmy gotowi.

Jesteśmy zespołem, pracujemy razem, ale razem też się bawimy. Niektórzy z nas pracują dla firmy PAG od 10, 15 a nawet 20 lat, ciekawi Cię dlaczego?
Sprawdź nas! Prześlij nam informację o sobie, czekamy na Twoją aplikację. PAG to technika dla ludzi.

Aktualne oferty pracy

Kierownik Projektu

Zadania:

  • Prowadzenie projektu od wyceny, poprzez realizację, aż do odbiorów końcowych:
    • Analiza dokumentacji projektowej
    • Sporządzanie przedmiarów, przygotowanie zestawień, list materiałowych
    • Kalkulacja i monitorowanie kosztów
  • Planowanie zadań, uzgadnianie harmonogramu etapów prac
  • Współpraca z inwestorem, dostawcami i podwykonawcami
    • Kontrola jakości i terminowości prac brygad własnych i podwykonawców
    • Prowadzenie dokumentacji projektowej
    • Rozliczanie kosztów projektu

Wymagania:

  • Samodzielność i decyzyjność
  • Doświadczenie w realizacji projektów
  • Znajomość oprogramowania Norma mile widziana
  • Umiejętność analizy dokumentacji projektowej
  • Dobra organizacja czasu pracy, terminowość, umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat B

Dlaczego PAG:

  • zatrudnimy na umowę o pracę od pierwszego dnia współpracy,
  • wesprze Cię doświadczony zespół specjalistów,
  • dla nas ludzie są najważniejsi, dlatego inwestujemy w system szkoleń. Możesz samodzielnie wybrać, w jakim kierunku chcesz się rozwijać,
  • kursy języka angielskiego
  • kawa, napoje i owocowe dni
  • dofinansujemy wypoczynek dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • chcesz uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych, sportowych? Świetnie, możesz na nas liczyć.

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Miejsce pracy: Lublin

Kim jesteś:

  • handlowcem całym sercem, znasz branże inżynieryjne; a elektronika, telekomunikacja, automatyka i informatyka nie są Ci obce
  • poruszasz się po rynku zamówień publicznych i inwestycji w przemyśle, na kolei, w wojsku i innych służbach mundurowych, a także w dużych obiektach użyteczności publicznej
  • masz doświadczenie w prowadzeniu i realizacji przetargów publicznych
  • umiesz koordynować wiele kontraktów sprzedażowych w jednym czasie
  • potrafisz znaleźć i podtrzymać kontakt z osobami na różnych szczeblach organizacji po stronie klienta
  • umiesz nawiązywać i budować trwałe relacje z klientami
  • samodzielnie organizujesz sobie pracę, potrafisz ustalać priorytety działania
  • masz wykształcenie wyższe
  • znasz język angielski na poziomie pozwalającym na konwersację? To będzie Twoim dodatkowym atutem
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i chęć wykorzystania go do pracy w terenie

Co będziesz robić:

  • będziesz zarządzać relacjami z naszymi strategicznymi klientami, wskazywać im jak rozwiązywać problemy, doradzać w kwestiach technicznych i pomagać przy wyborze najlepszych rozwiązań – to będzie Twoja praca
  • realizacja planów sprzedażowych na wyznaczonym obszarze to będzie Twoje zadanie
  • to Ty będziesz poszukiwać i opiekować się nowymi klientami
  • negocjacje handlowe prowadzone samodzielnie lub w zespole przyniosą korzyści Tobie i nam
  • będziesz redaktorem ofert handlowych, korespondencji i innych opracowań. Zrobisz to w sposób, jaki uważasz za najlepszy. Kreatywność i pomysłowość – na to stawiamy
  • jesteśmy obecni na targach, konferencjach, seminariach – będziesz mieć możliwość reprezentowania firmy PAG
  • będziesz korzystać z działań marketingowych i raportować działania handlowe
  • jeśli brakuje Ci wiedzy, możesz się szkolić

  • zatrudnimy Cię na umowę o pracę od pierwszego dnia współpracy, chyba, że preferujesz inny rodzaj współpracy – jesteśmy otwarci
  • damy Ci wysokiej jakości narzędzia pracy samochód, komputer, telefon
  • system wynagradzania jest atrakcyjny – stała podstawa + system prowizyjny
  • wesprze Cię doświadczony zespół specjalistów, a Ty wesprzesz nas, bo promujemy pracę zespołową
  • dla nas ludzie są najważniejsi, dlatego inwestujemy w system szkoleń, zarówno sprzedażowych, technicznych i innych. Możesz też samodzielnie wybrać, w jakim kierunku chcesz się rozwijać, wiesz czego Ci potrzeba
  • dofinansujemy wypoczynek dla Ciebie i Twojej rodziny
  • chcesz uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych, sportowych? Świetnie, możesz na nas liczyć

Niektórzy z nas pracują dla firmy PAG od 10, 15 a nawet 20 lat, ciekawi Cię dlaczego?
Sprawdź nas! Prześlij nam informację o sobie, czekamy na Twoją aplikację.

Specjalista ds. Kosztorysowania Robót Elektrycznych i Teletechnicznych

Zadania:

  • Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót i przygotowanie zestawień
  • Współpraca z dostawcami usług i produktów
  • Przygotowywanie projektów zamiennych i rozwiązań równoważnych
  • Wsparcie zespołu w przygotowaniu dokumentacji technicznej
  • Praca przy projektach objętych klauzulą niejawności
  • Sporządzanie raportów na potrzeby kierownictwa, działów spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, preferowane kierunki elektryczne, elektrotechniczne, automatyka i elektronika
  • Doświadczenie w kosztorysowaniu robót elektrycznych lub teletechnicznych minimum 3 lata
  • Znajomość rynku i rozwiązań technicznych branży elektrycznej i teletechnicznej
  • Dobra znajomość oprogramowania typu: CAD, Norma, MS Office
  • Dobra organizacja czasu pracy, terminowość, umiejętność pracy w zespole, samodzielność
  • Prawo jazdy kat B.

Monter Instalacji Elektrycznych i Teletechnicznych

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac instalacyjnych elektrycznych i teletechnicznych samodzielnie lub w zespole
  • Praca z wykorzystaniem elektronarzędzi i urządzeń pomiarowych
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz renomę
  • Dbanie o powierzone narzędzia i materiały
  • Poszerzanie wiedzy poprzez czytanie dokumentacji i udział w szkoleniach

Wymagania:

  • Umiejętności manualne. Praktyczna wiedza dotycząca instalacji elektrycznych, teletechnicznych w zakresie ich budowy oraz bezpiecznej eksploatacji
  • Sumienność, pracowitość oraz konsekwencja w realizowaniu powierzonych prac
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Znajomość budowy i działania materiałów i urządzeń elektrycznych i teletechnicznych
  • Uprawnienia SEP oraz inne uprawnienia branżowe mile widziane
  • Doświadczenie w branży elektrycznej i teletechnicznej mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole, kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki pracy, umowa o pracę
  • Dobre warunki socjalne pracy
  • Praca na miejscu
  • Ciekawą pracę przy realizacji różnych projektów
  • Realną możliwość zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń
  • Pracę w zgranym zespole
PAG
PAG Sp. z o.o.

Aleja Spółdzielczości Pracy 75
20-147 Lublin
NIP 713-24-70-597

Szybki kontakt

T +48 81 452 92 40
F
+48 81 452 92 41
E
pag@pag.com.pl