Pracuj w PAG

PAG​ to miejsce łączące ludzi z pasją i wizją, ekspertów w swoich dziedzinach. Zajmujemy się integracją systemów teletechnicznych i informatycznych. Dostarczamy usługi instalacyjne dla branży telekomunikacyjnej i elektrycznej. Jesteśmy zespołem ludzi tworzących nowe produkty, nowe rozwiązania i wykorzystujących nowe technologie, których nasi partnerzy potrzebują. Firmą, która otacza opieką – świadczy serwis i wsparcie. Od momentu naszego powstania w 1999 roku przekonaliśmy wielu, że z nami warto być razem.

Partnerzy są różni i ich potrzeby są różne. Kolej, wojsko, policja, przemysł – patrzymy w ich przyszłość i widzimy wspólny cel – dostarczyć rozwiązania, które zapewnią im sukces. W roku 2020 zwiększamy tempo rozwoju.

Poszukujemy ludzi takich jak Ty – czyli z zacięciem i zamiłowaniem. Sprawdź siebie, sprawdź nas, zobacz na co jesteśmy gotowi.

Jesteśmy zespołem, pracujemy razem, ale razem też się bawimy. Niektórzy z nas pracują dla firmy PAG od 10, 15 a nawet 20 lat, ciekawi Cię dlaczego?
Sprawdź nas! Prześlij nam informację o sobie, czekamy na Twoją aplikację. PAG to technika dla ludzi.

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. Kosztorysowania Robót Elektrycznych i Teletechnicznych

Zadania:

  • Analiza dokumentacji projektowej
  • Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót i przygotowanie zestawień
  • Współpraca z dostawcami usług i produktów
  • Przygotowywanie projektów zamiennych i rozwiązań równoważnych
  • Wsparcie zespołu w przygotowaniu dokumentacji technicznej
  • Praca przy projektach objętych klauzulą niejawności
  • Sporządzanie raportów na potrzeby kierownictwa, działów spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, preferowane kierunki elektryczne, elektrotechniczne, automatyka i elektronika
  • Doświadczenie w kosztorysowaniu robót elektrycznych lub teletechnicznych minimum 3 lata
  • Znajomość rynku i rozwiązań technicznych branży elektrycznej i teletechnicznej
  • Dobra znajomość oprogramowania typu: CAD, Norma, MS Office
  • Dobra organizacja czasu pracy, terminowość, umiejętność pracy w zespole, samodzielność
  • Prawo jazdy kat B.

Dlaczego PAG:

  • zatrudnimy na umowę o pracę od pierwszego dnia współpracy,
  • wesprze Cię doświadczony zespół specjalistów,
  • dla nas ludzie są najważniejsi, dlatego inwestujemy w system szkoleń. Możesz samodzielnie wybrać, w jakim kierunku chcesz się rozwijać,
  • kursy języka angielskiego
  • kawa, napoje i owocowe dni
  • dofinansujemy wypoczynek dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • chcesz uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych, sportowych? Świetnie, możesz na nas liczyć.
PAG
PAG Sp. z o.o.

Aleja Spółdzielczości Pracy 75
20-147 Lublin
NIP 713-24-70-597

Szybki kontakt

T +48 81 452 92 40
F
+48 81 452 92 41
E
pag@pag.com.pl