Pracuj w PAG

PAG​ to miejsce łączące ludzi z pasją i wizją, ekspertów w swoich dziedzinach. Zajmujemy się integracją systemów teletechnicznych i informatycznych. Dostarczamy usługi instalacyjne dla branży telekomunikacyjnej i elektrycznej. Jesteśmy zespołem ludzi tworzących nowe produkty, nowe rozwiązania i wykorzystujących nowe technologie, których nasi partnerzy potrzebują. Firmą, która otacza opieką – świadczy serwis i wsparcie. Od momentu naszego powstania w 1999 roku przekonaliśmy wielu, że z nami warto być razem.

Partnerzy są różni i ich potrzeby są różne. Kolej, wojsko, policja, przemysł – patrzymy w ich przyszłość i widzimy wspólny cel – dostarczyć rozwiązania, które zapewnią im sukces. W roku 2019 zwiększamy tempo rozwoju.

Poszukujemy ludzi takich jak Ty – czyli z zacięciem i zamiłowaniem. Sprawdź siebie, sprawdź nas, zobacz na co jesteśmy gotowi.

Jesteśmy zespołem, pracujemy razem, ale razem też się bawimy. Niektórzy z nas pracują dla firmy PAG od 10, 15 a nawet 20 lat, ciekawi Cię dlaczego?
Sprawdź nas! Prześlij nam informację o sobie, czekamy na Twoją aplikację. PAG to technika dla ludzi.

Aktualne oferty pracy

Programista C# / .NET

Zadania:

  • Rozwój oprogramowania dedykowanego na potrzeby rynku kolejowego

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w C#
  • Technologie .NET: ASP.NET, WPF/WinForms
  • Praktyczna znajomość: JavaScript, HTML, CSS, SQL
  • Znajomość relacyjnych baz danych MSSQL/PostgreSQL
  • Skoncentrowanie na jakość
  • Dobra komunikacja i znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów

Dlaczego PAG:

  • zatrudnimy na umowę o pracę od pierwszego dnia współpracy,
  • wesprze Cię doświadczony zespół specjalistów,
  • dla nas ludzie są najważniejsi, dlatego inwestujemy w system szkoleń. Możesz samodzielnie wybrać, w jakim kierunku chcesz się rozwijać,
  • kursy języka angielskiego
  • kawa, napoje i owocowe dni
  • dofinansujemy wypoczynek dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • chcesz uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych, sportowych? Świetnie, możesz na nas liczyć.

Monter instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac instalacyjnych elektrycznych i teletechnicznych samodzielnie lub w zespole
  • Praca z wykorzystaniem elektronarzędzi i urządzeń pomiarowych
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz renomę
  • Dbanie o powierzone narzędzia i materiały
  • Poszerzanie wiedzy poprzez czytanie dokumentacji i udział w szkoleniach

Wymagania:

  • Umiejętności manualne. Praktyczna wiedza dotycząca instalacji elektrycznych, teletechnicznych w zakresie ich budowy oraz bezpiecznej eksploatacji
  • Sumienność, pracowitość oraz konsekwencja w realizowaniu powierzonych prac
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Znajomość budowy i działania materiałów i urządzeń elektrycznych i teletechnicznych
  • Uprawnienia SEP oraz inne uprawnienia branżowe mile widziane
  • Doświadczenie w branży elektrycznej i teletechnicznej mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole, kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki pracy, umowa o pracę
  • Dobre warunki socjalne pracy
  • Praca na miejscu
  • Ciekawą pracę przy realizacji różnych projektów
  • Realną możliwość zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń
  • Pracę w zgranym zespole
PAG
PAG Sp. z o.o.

Aleja Spółdzielczości Pracy 75
20-147 Lublin
NIP 713-24-70-597

Szybki kontakt

T +48 81 452 92 40
F
+48 81 452 92 41
E
pag@pag.com.pl